پروژه کامسول؛ بهترین نرم افزار آنالیز عددی
پروژه کامسول؛ بهترین نرم افزار آنالیز عددی
نوامبر 27, 2020

آموزش Aspen Hysys

مزایای کسب آموزش Aspen Hysys چیست؟

مهندسان شیمی همیشه برای شبیه سازی به دنبال نرم افزارهای قدرتمند می گردند. یکی از این نرم افزارها، نرم افزار هایسیس می باشد. از این رو آموزش Aspen Hysys می تواند برای هر مهندس شیمی بسیار مهم و کاربردی به شمار اید.

اولین نسخه از این نرم افزار در سال 1996 توسط شرکت HYprotech طراحی و تولید گردید. اما امروزه ارتقا یافته و آموزش اسپن هایسیس 10 توسط کمپانی AspenTech (که بعد ها شرکت سازنده هایسیس را خریداری نمود)، به بازار عرضه گردیده است. آموزش Aspen Hysys می تواند در مدل سازی و شبیه سازی تمامی فرایند های پتروشیمی، پالایشگاهی و دیگ فرایند های شیمیایی در صنعت کاربرد داشته باشد.

تمامی مهندسانی که در زمینه فرآیندهای الکترولیتی، مواد جامد، پتروشیمی و … فعالیت می نمایند، نیاز به مطالعه کتاب آموزش اسپن هایسیس خواهند داشت. در صورت گذراندن دوره های آموزش Aspen Hysys می توانند از این نرم افزار به درستی استفاده کنند.

آموزش اسپن هایسیس به دلیل داشتن دقت بالای نرم افزاری، به مهندسان شیمی کمک می کند تا با استفاده از بسته های خواص مربوط به مواد که در این نرم افزار با تنوع بسیار بالایی وجود دارد، اقدام به شبیه سازی مدل های واقعی نمایند.

آموزش Aspen Hysys طولانی ترین و پیچیده ترین محاسبات مهندسی را در کوتاه ترین زمان ممکن، و با دقیق ترین روشها محاسبه می نماید. کاربر با در اختیار داشتن کتاب آموزش نرم افزار اسپن هایسیس قادر است واقعی ترین شبیه سازی را با استفاده از این نرم افزار ارائه نماید.

 

چه شرکت هایی با استفاده از آموزش نصب اسپن هایسیس فعالیت می کنند؟

در تمام دنیا و به خصوص ایران، تمامی شرکت هایی که در زمینه صنایع گاز، نفت، پتروشیمی ها و پالایشگاه ها فعالیت می کنند، بیشترین استفاده را از نرم افزار اسپن هایسیس می نمایند. به همین دلیل تمامی مهندسانی که در این مشاغل استخدام می شوند، باید دوره های آموزش Aspen Hysys را گذرانده باشند.

به راحتی می توان با استفاده از این نرم افزار شبیه سازی واحد های شیمیایی را انجام داد. می توان پس از گذراندن دوره اموزش نصب اسپن هایسیس 10 هر یک از تجهیزات فرایندها مختلف را به صورت مجزا بررسی و شبیه سازی نمود.

آخرین ورژن آموزش Aspen Hysys به نام نرم افزار V1.1 تحت لیسانس شرکت Aspen Tech در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه استفاده و آموزش کامل اسپن هایسیس کافیست با ما همراه شوید.

مهمترین قابلیت های آموزش Aspen Hysys

بدون شک استفاده از هر نرم افزاری، دارای قابلیت های مختلفی می باشد. نرم افزار اسپن هایسیس نیز از این دست نرم افزارهای خاص در زمینه مهندسی شیمی می باشد که آموزش آن حائز اهمیت است. به راحتی می توانید با دانلود آموزش اسپن هایسیس با قابلیت های این نرم افزار آشنا شوید.

از جمله مهمترین قابلیت های آموزش Aspen Hysys می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم.

  • ایجاد مدل های مختلف و جدید، برای مقایسه نمودن با سایر مدل های شبیه سازی شده در سیستم های دیگر
  • انجام محاسبات پیچیده و طولانی در کوتاه ترین زمان ممکن با آموزش نرم افزار Aspen Hysys
  • داشتن عملیات واحد جامع
  • داشتن ترمودینامیک های جامع
  • ایجاد مدل های واقع بینانه با دانلود کتاب آموزش اسپن هایسیس
  • امکان بهبود و تغییر شبیه سازی ها
  • امکان شبیه سازی فرایند ها به صورت دینامیک و پایا

 

آموزش استفاده از ترمودینامیک جامع در کتاب آموزش Aspen Hysys

نرم افزار هایسیس دارای کامل ترین مجموعه از مواد شیمیایی و بسته های خواص آن است که برای شبیه سازی فرایندهای شیمیایی به آنها نیاز است. علاوه بر آن می توانید با دانلود کتاب آموزش Aspen Hysys به تمامی معاملات ترمودینامیکی مختلف دست یابید.

تمامی ضرایب اکتیویته و بسیاری دیگر از داده های ترمودینامیکی در فایل آموزش PDF Aspen Hysys می توانید بیابید. این معادلات در آموزش Aspen Hysys کمک می کند تا بسیاری از سیستم های غیر ایده آل، شبه ایده آل و حتی ایده آل را راحت تر و با دقت تر شبیه سازی نمود.

علاوه بر موارد یاد شده، آموزش نصب 10 Aspen Hysys این قابلیت را برای مهندسان شیمی فراهم می نماید، تا بدون نیاز به موادی که در کتابخانه ها وجود ندارد، درون نرم افزار شبیه سازی و اضافه نمود. در اصل با کسب آموزش Aspen Hysys می توان خواص شیمیایی و فیزیکی فرایندها را پیش بینی نمود.

با مطالعه کتاب آموزش Aspen Hysys می توانید به راحتی تمامی مسائل دشوار و پیچیده مهندسی را در زمانی کوتاه با تحلیل های دقیق حل کنید. همین ویژگی های خاص در این نرم افزار، منجر شده است تا میان مهندسین شیمی بسیار محبوبیت به دست آورد.

 

عملیات واحد جامع در آموزش نصب 2006 Aspen Hysys به چه صورت است؟

گذراندن دوره های آموزش Aspen Hysys به مهندسان این قابلیت را می بخشد، که به شبیه سازی فرایند های مختلفی از جمله راکتورها، مبدل های حرارتی، میکسر، کمپرسورها، برج های استخراج و تقطیر، پمپ ها و … بپردازند. برای شبیه سازی برخی از این فرایندها، لازم است مهندسان آموزش نصب 8.8 Aspen Hysys را نیز فراگیرند.

آموزش کامل Aspen Hysys از سوی دیگر منجر می شود تا شبیه سازی را با دقت بالایی مورد بررسی و تحلیل قرار داد. دانلود آموزش Aspen Hysys روشی ساده برای کسانی است که قادر به صرف هزینه برای خرید کتاب های آموزش نصب 9 Aspen Hysys نیستند.

یکی دیگر از قابلیت هایی که باید برای نرم افزار اسپن هایسیس بیان نماییم، در اصل ایجاد تغییرات دلخواه در شبیه سازی فرایند های شیمیایی می باشد. تمامی مراحل تغییر فرایندها، را می توانید پس از دانلود کتاب آموزش Aspen Hysys به راحتی فرا گیرید.

پس از گذراندن دوره های آموزش نصب Aspen Hysys، مهندسان شیمی ممکن است نیاز به تجربه عملی داشته باشند. برای این کار شبیه سازی های خود را زیاد مورد تغییر قرار می دهند. این تغییرات میتواند با آموزش نصب 11 Aspen Hysys به صورت تکمیلی مشاهده و قابل مقایسه گردد.

ایجاد مدل های واقع بینانه پس از گذراندن دوره آموزش Aspen Hysys

درست است که نتایج حاصل از شبیه سازی با استفاده از نرم افزار هایسیس از دقت بالایی برخوردار است، اما زمانی که نتایج شبیه سازی را با نتایج واقعی مقایسه می نمایید، می توانید متوجه شوید که آموزش نصب نرم افزار  Aspen Hysys و استفاده از آن برای شبیه سازی تا چه میزان با کاهش خطا مواجه است.

علاوه بر آن پس از گذراندن دوره آموزش Aspen Hysys شما قادر خواهید بود رفتار سیستم را در شرایط مختلف عملیاتی، به راحتی پیش بینی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button